Показано 4 автомобілі
Сортування:
В наявності

Honda e:NS1 e-Type (БАЗА)

від $16 100

range-icon 420 км
horses-icon 53,6 кВт/год
horses-icon 182 к.с.

Honda e:NS1 e-Dynamic (ПРЕД-ТОП)

від $20 300

range-icon 510 км
horses-icon 68,8 кВт/год
horses-icon 204 к.с.

Honda e:NS1 e-Border (ТОП)

від $23 600

range-icon 510 км
horses-icon 68,8 кВт/год
horses-icon 204 к.с.

Honda e:NS1 e-Type (БАЗА) – червоний

від $20 100

range-icon 420 км
horses-icon 53,6 кВт/год
horses-icon 182 к.с.

Honda eNS1 – потужний позашляховик, але досить компактний. У ньому поєднуються передові технології та стильний дизайн. Його зовнішній вигляд привертає до себе увагу елегантністю ліній, плавністю форм і продуманістю деталей.

Японська корпорація Honda спільно з китайською Dongfeng розробили і випустили нову модель електромобіля Honda eNS1. Цей електрокар став символом інновацій у світі автомобілебудування. Він розроблений відповідно до високих стандартів і є зразком мобільності, екологічності, презентабельності та ефективності.

Електромобіль має передній привід, оснащений системами безпеки, сучасним бортовим обладнанням і панорамним дахом. У нього потужний синхронний електромотор, запас ходу, залежно від комплектації, становить від 420 – 510 км. Трикомпонентна літієва батарея має потужність від 53,6-68,8 кВт. Максимальна швидкість до 150 км/год.

Електрокар оснащений сучасною системою управління для контролю параметрів і комфорту водія. На цифровій панелі є 10,25- дюймовий сенсорний екран, який відображає інформацію про стан батареї, дальність поїздки та інші опції під час руху. Також модель оснащена електроприводом і підігрівом передніх сидінь, бездротовою зарядкою для смартфонів, портами USB, Type-C, має адаптивний круїз-контроль.

Honda eNS1 – електромобіль з високим ступенем безпеки. Для цього в автомобілі є набір систем, які забезпечують безпеку водія і пасажирів. Сюди відносяться:

  1. Подушки безпеки (6 штук);
  2. Динамічний стабілізатор;
  3. Система антиблокування гальм (ABS);
  4. Допомога при спусках і підйомі в гору;
  5. Система контролю тяги та стійкості;
  6. Система екстреного виклику (eCall);
  7. Опція контролю в шинах;
  8. Система екстреного гальмування;
  9. Система утримання в смузі руху.

Електромобіль Honda eNS1 перевершує машини аналогічного класу своєю ефективністю, технологіями та дизайном. Цей електрокар ідеально підійде для міського трафіку завдяки своїм компактним розмірам і маневреності.

Порівняти

Порівняти (0)