Показано 4 автомобілі
Сортування:
В наявності

Nissan Ariya (ТОП) 2WD

від $26 400

range-icon 623 км
horses-icon 90 кВт/год
horses-icon 242 к.с.

Nissan Ariya (БАЗА) 2WD

від $22 700

range-icon 560 км
horses-icon 90 кВт/год
horses-icon 242 к.с.

Nissan Ariya (ТОП) 4WD

від $33 000

range-icon 620 км
horses-icon 90 кВт/год
horses-icon 435 к.с.

Nissan Ariya (БАЗА) 4WD

від $31 100

range-icon 620 км
horses-icon 90 кВт/год
horses-icon 435 к.с.

Nissan Aria – повністю електричний кросовер японського концерну Nissan, який базується повністю на новій електричній платформі. Цей автокар – перша серійна модель, яка втілює нові стандарти в автомобілебудуванні електромобілів компанії Nissan. Nissan Aria – п’ятимісний позашляховик класу “К2” з повним або переднім приводом.

Дизайн Nissan Aria виконаний у філософії дизайну автомобілів компанії Nissan. Сам бренд Nissan називають втіленням “японського футуризму, не підвладного часу”. У моделі Nissan Aria виразно проявляється філософія японської традиції: шлях простоти, сили та натхнення.

Основні відмінні риси електромобіля – спадаючий скляний дах, спойлер на двері багажника, вузька світлодіодна оптика і логотип, що світиться.

У передній частині розташований “щит” – імітація решітки радіатора, в центрі якої знаходиться емблема бренду Nissan, яскраво підсвічена двадцятьма світлодіодами. Цей оновлений логотип зображує прагнення компанії до інновацій.

Тонкі світлодіодні фари, що складаються з двадцяти міліметрових міні прожекторів, об’єднані з покажчиком повороту і нагадують бумеранг. Ці зміни повертають Nissan до V-подібних елементів стилю, що символізує рух.

Низький і гладкий дах в електромобілі начебто розтинає повітря. Спортивні п’яти-спицеві колеса говорять про динамічність і спортивний характер моделі. Інтер’єр електромобіля нагадує вітальню шикарного лайнера.

У повнопривідній моделі Nissan Aria із двома тяговими електродвигунами застосовується технологія управління повним приводом e-4ORCE. Ця передова технологія керує параметрами гальмування та вихідною потужністю, щоб забезпечити плавність та стійкість руху.

Електрокар має найновішу версію системи ProPilot. Це “автопілот”, який веде машину трасою в межах однієї смуги. Електроніка приєднана до навігаційної системи і стежить за тим, щоб погляд водія завжди був спрямований на дорогу, при цьому він міг прибрати руки з керма.

Порівняти

Порівняти (0)