Показано 3 автомобілі
Сортування:

Volvo XC40 NE long battery life version

від $41 300

range-icon 529 км
horses-icon 69 кВт/год
horses-icon 231 к.с.

Volvo XC40 NE FWD high-performance version

від $43 900

range-icon 500 км
horses-icon 78 кВт/год
horses-icon 408 к.с.

Volvo XC40 NE long-endurance version PRO

від $43 900

range-icon 529 км
horses-icon 69 кВт/год
horses-icon 231 к.с.

Електромобілі Volvo – це електричні автомобілі, котрі набирають популярності останні роки. Старт електрифікації модельного ряду компанії почався ще в 2007 році, коли був розроблений концепт з електричним приводом на базі хэтчбека Volvo C30.

В галузі електромобілів Volvo доволі інноваційно підходила до технічної складової своїх електричних моделей. Зокрема саме шведська компанія однією з перших почала розробляти і втілювати в життя ідею акумуляторної батареї як складової кузова автомобіля.

Цікавим є і те, як автовиробник представляє свої моделі. Наприклад перший серійний електрокар Volvo C30 на відміну від традиційної презентації на автосалоні, був представлений в сурових погодних умовах північної Швеції. Там, здавалось би не створений для експлуатації в подібних умовах електричний автомобіль, почував себе просто відмінно, демонструючи нордичний характер автомобілів компанії, незважаючи на тип приводу.

Популярні моделі електромобілів Volvo

Шведська автокомпанія відома тим, що виробляє автівки підвищеної прохідності. Саме кросовери, повноприводні універсали завоювали прихильність до марки у багатьох автовласників по всьому світу. У виробництві електрокарів компанія вирішила зосередитись саме на цього сегменті моделей, тому лінійка електричних автомобілів Volvo представлена в класі SUV.

Volvo XC40 – повністю електричний автомобіль компанії Volvo, створений на базі популярної моделі компактного ДВС-кроcовера XC40. Електрична версія автомобіля є симбіозом практичного класу SUV та екологічності електричної трансмісії. Автомобіль є дебютним, повноцінним втіленням повної електрифікації модельного ряду, якого прагне бренд Volvo. Модель представлена в різних комплектаціях, котрі відрізняються за ємністю акумуляторної батареї, запасом ходу, потужністю електричної трансмісії.

Volvo EX30 – компактний електромобіль створений для активного драйву в міських умовах. Відрізняється без перебільшення шаленою динамікою, високим рівнем технологічного оснащення, великим запасом ходу і можливістю швидкої зарядки. Специфічними якостями автомобіля є те, що все оздоблення інтер’єру у всіх його виконаннях, включаючи обивку і декоративні елементи, створені із перероблених матеріалів. Цим компанія підкреслює своє прагнення підтримувати сучасні тенденції до максимальної екологічності.

Порівняти

Порівняти (0)