Показано 3 автомобілі
Сортування:

Ford E-horse RWD Deluxe Edition (Long Range)

від $31 900

range-icon 619 км
horses-icon 80.3 кВт/год
horses-icon 305 к.с.

Ford E-horse RWD (standard range)

від $26 700

range-icon 513 км
horses-icon 61.5 кВт/год
horses-icon 273 к.с.

Ford E-horse GT

від $43 500

range-icon 492 км
horses-icon 80.3 кВт/год
horses-icon 488 к.с.

Електромобілі Ford – це поєднання інноваційних технологій, американської якості та екологічної свідомості. Відомі своєю надійністю та продуктивністю, електричні моделі Ford пропонують широкий вибір автомобілів, від компактних міських авто до потужних кросоверів і пікапів. Вони забезпечують значний пробіг на одному заряді, швидке заряджання та передові системи безпеки і комфорту. Вибираючи електромобіль Ford, ви отримуєте не лише екологічно чистий транспортний засіб, але й надійного партнера для будь-яких подорожей, який відповідає найвищим стандартам якості та інновацій.

Ford Motor Company – найбільша американська автомобілебудівна компанія. Четвертий у світі автовиробник. Машини цієї компанії експортуються до всіх країн світу. У зв’язку з посиленням екологічних нормативів та великих штрафів усі автомобільні корпорації переходять на створення та випуск гібридного та електричного транспорту. Компанія Ford не стала винятком. Вона активно інвестує у створення екологічно чистого електромобіля.

Моделі електромобілів Ford

  • Ford Mustang Mach-E – кросовер класу ”К2” із заднім або повним приводом. Модель була оприлюднена у 2019 році у Лос-Анджелесі. Цей електромобіль став новим розділом для Ford та Mustang. В основі моделі знаходиться електроплатформа GE2, а якщо придивитися, то це за фактом трансформація Ford Focus. У базовій моделі є один електромотор на 258 л.с та тягова батарея ємністю 75,7 кВт/год. Запас ходу – 450 км без підзарядки. Версії за обсягом батареї 98,8 кВт/год можуть збільшити запас ходу до 600 км. Зовнішній вигляд досить оригінальний. Про купе нагадує дизайн задніх ліхтарів та форма пластикової заглушки замість решітки радіатора. Замість дверних ручок є кнопки на бічній стійці. Щоб відчинити двері – треба натиснути на кнопку. У салоні знаходиться вертикальний 15,5-дюймовий екран мультимедійної системи Sync 4 з можливістю бездротового підключення Apple CarPlay та Android Auto і 10, 2-дюймовий дисплей цифрової панелі приладів. Модель також має два багажники: передній відсік складає 100 л, а задній 402 л. Якщо скласти спинки об’єм -1420 л.
  • Ford Focus Electric 2017 – універсальний електрокар для повсякденного використання з поєднанням економічності експлуатації, практичності та гарної керованості. Зовнішній вигляд автомобіля вселяє відчуття комфорту та надійності. Він схожий на моделі цієї марки з ДВС, які зарекомендували себе як мега-круті машини. І підсвідомо переходить рівень довіри та на електромобілі. Салон виконаний у стриманому стилі, в ньому можуть зручно розміститися четверо дорослих та дитина. Оздоблення салону виконано з якісних матеріалів. Передні місця із підігрівом. Машина має 8-дюймовий сенсорний екран, за мультимедіа відповідає система SYNC® 3 від Ford, в функціонал якої входить навігатор і голосове управління. Зручна комбінація приладів допомагає легко керувати автомобілем.

Переваги електромобілів Ford

  • Швидкість та маневреність. Електромобілі Ford мають хорошу керованість, моментально стартують і набирають швидкість з перших метрів, залишаючи за собою інші авто. Вони універсальні та добре підійдуть і для міського трафіку, і для поїздок за місто;
  • Зручність. Компанія ретельно розробляє всі елементи салону, щоб перебування в автомобілі було максимально зручне для водія та пасажирів. Моделі з панорамним дахом розширюють простір салону;
  • Доступність. Незважаючи на те, що компанія розрахована на створення машин преміум-класу, є лінійка моделей, яка також гарна за своїми показниками, але більш доступна за ціною; li>
  • Стиль. Над стилем автомобілів Ford працюють понад десяток дизайнерських центрів. У електрокарах переважає спортивний стиль. Він підкреслюється агресивними лініями передньої та задньої частини та згладжується плавними лініями з боків електромобіля;
  • Екологічність. Компанія витрачає колосальні кошти на забезпечення екологічності виробництва. Частина виробництва працює на сонячній та природній енергії. Постійно розробляються нові технології з утилізації та переробки агрегатів та деталей.

Електромобілі Форд найвищої якості та комфорту завжди будуть мати попит і мати своїх шанувальників серед шанувальників цього бренду. Кожен автолюбитель може підібрати свій ідеальний електрокар, який відповідатиме його запитам та стилю життя.

Порівняти

Порівняти (0)