Показано 8 авто
Сортування:

Chery New Energy EQ5 Big Ant 2022 Yuxiang

від $23 000

range-icon 510 км
horses-icon 70.1 кВт/год
horses-icon 204 к.с.

Chery New Energy QQ Ice Cream 2022 (базова комплектація)

від $8 300

range-icon 120 км
horses-icon 9.6 кВт/год
horses-icon 27 к.с.

Chery Unbounded Pro 408 km

від $14 200

range-icon 408 км
horses-icon 40,2 кВт/год
horses-icon 95 к.с.

Chery Q1 (Little Ant) 2022 (базова комплектація)

від $13 400

range-icon 301 км
horses-icon 28,8 кВт/год
horses-icon 41 к.с.

Chery Q1 (Little Ant) 2022 (розширена комплектація)

від $13 800

range-icon 301 км
horses-icon 29,2 кВт/год
horses-icon 41 к.с.

Chery New Energy QQ Ice Cream 2022 (розширена комплектація)

від $10 800

range-icon 170 км
horses-icon 13,9 кВт/год
horses-icon 27 к.с.

Chery New Energy Arrizzo

від $25 700

range-icon 400 км
horses-icon 54.3 кВт/год
horses-icon 163 к.с.

Chery Unbounded Pro 2022 301 km

від $15 300

range-icon 301 км
horses-icon 28.86 кВт/год
horses-icon 75 к.с.

Електромобілі Chery є втіленням інновацій та передових технологій у сфері автомобілебудування. Як один з провідних китайських виробників автомобілів, Chery активно впроваджує концепції сталого розвитку та робить ставку на виробництво електричних автомобілів. Моделі Chery електромобілів вражають своїм ефективним використанням енергії, великим пробігом на одному заряді та стильним дизайном.

Китайський концерн Chery – державна компанія, основна діяльність якої – автомобілебудування. За дизайном та конструкторським рішенням вона співпрацює з такими відомими брендами, як Ferrari, Lamborghini, Maserati та ін. Компанія давно займається енергетичними розробками, один із напрямків яких – створення та виробництво сучасних електрокарів. В арсеналі Chery є сім варіантів електромобілів. Компанія випускає практичні кросовери, сімейні мінівени та зручні хетчбеки.

У пріоритеті Chery – максимальна безпека та комфорт електромобілів. Тест-перевірка нових моделей проводиться спільно з провідною американською компанією з постачання датчиків положення та систем для випробувань – MTS Systems. Це дозволяє створювати безпечні та комфортабельні електромобілі із сучасним дизайном та високими технічними характеристиками.

Переваги електромобілів Chery

  • Високий рівень безпеки, який досягається багаторазовим тестуванням моделей на всіх стадіях розробки;
  • Стильний, комфортабельний салон, виготовлений з якісних матеріалів;
  • Доступна ціна, яка набагато менша в порівнянні з автомобілями європейського та американського виробництва такого ж рівня;
  • Високі технічні показники – запас ходу від 150 до 400 км, наявність прискореної зарядки та інші додаткові функції.

Моделі електромобілів Chery

  • Tiggo 3XE – кросовер, який має електродвигун потужністю 90 кВт і може розвивати швидкість до 150 км/год. У комплектації є акумулятор на 350 або 400 км ходу;
  • Jetour X70S E – електрокросовер першого покоління з переднім приводом. Високий рівень комфорту у салоні: кліматичне обладнання, сидіння з підігрівом. Можливість встановлення від 5 до 7 сидінь. Додаткові функції – датчики сліпих зон, парктроніки, доступ за допомогою смартфона замість ключа, круговий огляд, електричний привід багажника.
  • EQ1 – компактний хетчбек. Хороша маневреність. У розширеній комплектації передбачено додатковий ряд сидінь, що дає можливість розмістити ще чотири пасажири. Має батарею 38 кВт із дальністю ходу на одній зарядці 301 км. Додаткові опції включають системи захисту EBD та ABS, системи TCS, ESP, Brake Assist і передні подушки безпеки.

Екологічність бренду Chery

Під час створення електромобілів компанія створила замкнутий цикл роботи з автомобілями. Він включає в себе:

  • Розробку;
  • Реалізацію;
  • Повторне використання та переробку матеріалів та комплектуючих.

Все це дозволяє забезпечити випуск екологічно чистих автомобілів без викиду шкідливих речовин в атмосферу, утилізувати транспорт, що вийшов з вживання, створювати новий, економічно і екологічно вигідний продукт.

Без особливих труднощів можна підібрати собі електромобіль Chery, який обійдеться значно дешевше аналогів інших автовиробників. Він відповідатиме найвищим технічним вимогам та повністю відповідатиме особистим уподобанням автолюбителя.

Порівняти

Порівняти (0)