XX TFSI… Audi змінює найменування моделей авто

20.03.2024

Audi ще більше спростить найменування моделей. У майбутньому такі методи найменування, як 55 TFSI та 40 TDI, будуть видозмінені, щоб розрізняти рівні потужності моделі. У поєднанні з попереднім оголошенням Audi про те, що вони називатиме паливі автомобілі непарними номерами, а електромобілі — парними, можна стверджувати, що після початку електро-трансформації Audi внесе корективи в загальний метод найменування.

Щойно випущений 19 березня Audi Q6 e-tron, має три конфігурації: Q6 e-tron (задній привід), Q6 e-tron quattro (повний привід) і SQ6 e-tron (високопродуктивна версія). Згідно з попередніми новинами, новий Audi A5 (заміна A4) і A7 (заміна A6) очікується протягом цього року, і до того часу буде оголошено новий метод найменування.

У 2017 році Audi використовувала цифри + літери для назви своїх продуктів. Як приклад, паливних транспортних засобів, назви продуктів коливаються від 30 TFSI (приблизно 109-128 кінських сил) до 70 TFSI (принаймні 536 кінських сил) залежно від рівня потужності. У той час багато споживачів були збентежені, і їм знадобилося багато часу, щоб адаптуватися. Варто також зазначити, що на додаток до коригування найменування продуктів, Audi також коригуватиме свою продукцію. Було підтверджено, що Audi TT і R8 зняті з виробництва. Крім того, буде випущений новий великий позашляховик, який отримає назву Audi Q9. Його запуск планується в 2025 році, який також буде останнім роком, коли Audi буде запускати паливні продукти. У 2026 році Audi випускатиме лише нові енергетичні продукти. У 2033 році Audi офіційно припинить виробництво паливних автомобілів і стане новим енергетичним брендом.

Авто в наявності