Випущена нова модель Buick E5 з запасом ходу до 545 км

23.02.2024

Від 23 лютого стало відомо про новий Buick E5 електричний позашляховик середнього та великого розміру, заснований на електричній платформі Alton і має дві нові моделі конфігурації.

Автомобілі оснащені акумуляторами ємністю 68,4 та 65 кВтг, а запас ходу CLTC становить 545 км та 515 км відповідно. Варто зазначити, що перший власник Buick E5, що купить авто у період з 23 лютого по 31 березня 2024, отримає пільги та довічну гарантію від SAIC General Motors, з дати першої поставки автомобіля.

Обидві новинки оснащені комфортними комплектаціями, як електрорегулювання та підігрів передніх сидінь, а також підігрів керма. Версія Smart Enjoy Pro також надає додаткові функції, такі як панорамні зображення високої чіткості на 360 ° та автоматичну систему допомоги при паркуванні APA; Остання версія інтелектуальної системи eConnect забезпечує безліч розважальних програм, крім музики та відео, додані популярні програми для ігрових консолей та різні варіанти управління голосом для подальшого покращення якості інтелектуального спілкування голосом.

Будучи першим електромобілем, створеним Buick на альтернативній платформі, – це новий початок порівняно з попередніми електричними продуктами, а також старт Buick на ринку електромобілів. Цей автомобіль оснащений новим лого Buick та базується на новій мові електрифікованого дизайну Buick. Загальний стиль дизайну Buick E5, як і раніше, знаходиться в рамках традиційного стилю позашляховика, який відносно легко прийняти користувачам. Передня частина автомобіля має закриту конструкцію, що використовується в більшості електромобілів, але його центральні грати прикрашені брижами у поєднанні з хромуванням з обох боків, що створює відчуття високого класу.

Довжина, ширина та висота кузова автомобіля становлять 4892/1905/1655 мм відповідно, колісна база – 2954 мм. Порівняно весь автомобіль довший і ширший, ніж Volkswagen ID.6. Задня частина авто має не так багато оновлень. Задні ліхтарі наскрізного типу розширюють візуальне сприйняття задньої частини автомобіля. Вони підтримують ефект освітлення, яке ніби дихає, а покажчики повороту мають плавний стиль в стандартній комплектації.

Нова інтелектуальна кабіна VCS на E5 привносить сильне відчуття технологічності. Вбудований 6K 30-дюймовий вигнутий екран має дуже якісне зображення, оснащений вбудованим чіпом Qualcomm 8155 та технологією зв’язку 5G. Традиційне центральне положення керування також має фізичні кнопки, що полегшує швидке використання деяких повсякденних функцій. Всі моделі автомобіля у стандартній комплектації оснащені бездротовою системою CarPlay та бездротовою зарядкою мобільного телефону. Крім екрану 6K спереду є 12,6-дюймовий проекційний дисплей HUD. Автомобіль також оснащений панорамним люком з електроприводом сонцезахисної шторки площею 1,32 кв.

Buick E5 використовує триенергетичну систему власної розробки General Motors, яка підвищує термічну стабільність акумуляторних елементів на 10%. В акумуляторі також використовуються ізоляційні стінки нанорозмірного аерогелю, незалежні модулі, пластини рідинного охолодження і вихлопна система верхньої кришки акумуляторного модуля. Усі нові автомобілі у стандартній комплектації оснащені системою терморегулювання із двома джерелами тепла BEV Heat. Що стосується потужності, автомобіль оснащений синхронним приводним двигуном з постійними магнітами максимальною потужністю 180 кіловат і максимальним обертом 330 Н·м. Що стосується акумуляторів, дві нові моделі оснащені акумуляторними блоками ємністю 68,4 кВтг і 65 кВтг, із запасом ходу відповідно 545 км та 515 км.

Авто в наявності