Вихід оновленого ZEEKR 001 заплановано вже 27 лютого

22.02.2024

За офіційними даними новий ZEEKR 001 буде офіційно запущений 27 лютого. ZEEKR 001 позиціонується як чисто електричний середній та великий автомобіль.

Як середньострокова модель фейсліфтингу, новий автомобіль матиме оновлений екстер’єр та інтер’єр, а також буде покращена конфігурація. Буде оснащений лідаром або технологією високовольтної платформи на 800 В., 8295 чіпом, двокамерною пневматичною підвіскою, 35,5-дюймовим дисплеєм AR-HUD та іншими конфігураціями.

Що стосується зовнішнього вигляду, то новий автомобіль зазнав незначних змін. Передня панель прийняла форму, схожу на форму ZEEKR 001 FR. Повітрозабірник в нижній частині передньої частини автомобіля став ширшим, а направляючі канавки повітря з обох боків стали більшими за розміром.

Вся передня частина автомобіля виглядає більш… лютою. Крім того, відбивачі з обох боків задньої частини автомобіля також були замінені на такі ж трапецієподібні, як у ZEEKR 001 FR.

Новий автомобіль поділяється на версію з лідаром і версію без лідара відповідно до різних конфігурацій. Крім того, колісні диски також будуть доступні в різних розмірах і стилях, а гальмівні супорти будуть доступні в помаранчевому і сірому кольорах, з додатковими буксирувальними гаками. Що стосується розмірів кузова, то довжина, ширина і висота нового автомобіля складають 4977/1999/1545 (1533) мм відповідно, а колісна база – 3005 мм.

Інтер’єр також був оновлений за допомогою нових деталей. Окрім використання ультра-розкішних матеріалів, таких як стандартна шкіра першого шару NAPPA, сидіння з перфорацією “гусяча лапка” також стали більш вишуканими. Крім того, віконні кнопки були замінені на важелі, електронні дверні ручки були модернізовані, а зона бездротової зарядки також обтягнута замшею.

Крім того, автомобільна система може бути оснащена чіпом 8295, 15,05-дюймовим 2,5K OLED-екраном центрального управління, а також з’явилися нові конфігурації, такі як 35,5-дюймовий дисплей головного пристрою AR-HUD.

Варто зазначити, що нова модель ZEEKR 001 додасть режим 5D перегляду, який може реалізувати вітер, дощ, туман і т.д. в сюжеті через апаратну прив’язку до кабіни. Кажуть, що сидіння також будуть вібрувати. На центральному екрані управління також можна буде побачити велику модель KR AI та режим здорової декомпресійної камери.

Очікується, що новий автомобіль буде використовувати технологію високовольтної платформи на 800 В, а також матиме задньопривідну та повнопривідну моделі. Одномоторна версія буде оснащена двигуном виробництва Quzhou Jidian Electric Vehicle Technology Co., Ltd., з максимальною потужністю 310 кіловат. Максимальна потужність переднього двигуна двомоторної версії становить 270 кВт, а заднього – 310 кВт.

Авто в наявності