Всі в очікуванні на новий Audi Q6 e-tron Sportback

26.06.2024

Кілька днів тому Audi показала попередній перегляд моделі Q6 e-tron Sportback на прес-конференції в Іспанії. Цей автомобіль буде випущено в першій половині 2025 року, а потім офіційно випустить більш потужний RS Модель Q6 e-tron.

Варто зазначити, що вітчизняний Q6L e-tron буде вироблятися на новому заводі Audi FAW у четвертому кварталі цього року. Очікується, що перша партія продукції буде доставлена ​​клієнтам у 2025 році. Колісна база цього автомобіля на 105 мм довша, батарея збільшена на 7 кВт/год (запас ходу досягає 700 км), салон та інтелектуальна конфігурація також оновлені.

Як видно з попереднього зображення, дизайн автомобіля схожий на стандартну версію Q6 e-tron, а передня і поясна лінія майже ідентичні. Однак новий автомобіль позиціонується як позашляховик у стилі купе, тому має фастбек-дах, що робить його в цілому більш спортивним.

Хоча жодних подробиць не було оголошено, можна сказати, що він також матиме спільний інтер’єр та систему живлення з Q6 e-tron. З огляду на останнє, автомобіль матиме нове розташування всередині автомобіля, включаючи великий вигнутий екран, менше фізичних кнопок і екран для пасажира.

Q6 e-tron оснащений акумуляторною батареєю ємністю 100 кВт/год із повним запасом ходу 625 км У майбутньому буде випущено ще дві моделі на основі попиту на ринку. Що стосується продуктивної версії, Audi SQ6 e-tron оснащений системою з подвійним двигуном із сумарною потужністю 380 кВт і часом прискорення 0-100 км/год за 4,3 секунди. Система живлення Audi RS Q6 e-tron обов’язково буде модернізована, і очікується, що вона буде на рівні з чисто електричним Macan Turbo. Максимальна потужність Audi RS Q6 e-tron становить 470 кВт (639 кінських сил) і розганяється від 0 до 100 км/год лише за 3,3 секунди. 

Авто в наявності