Вперше виявлені шпигунські фотографії флагманського позашляховика DS, який дебютує в третьому кварталі цього року

12.02.2024

Нещодавно зарубіжні ЗМІ опублікували набір тестових шпигунських фотографій флагманського позашляховика DS. Автомобіль буде вироблятися на архітектурі STLA Medium і буде приводитися в рух за допомогою чистого електроприводу.

Його офіційна презентація запланована на третій квартал 2024 року. Як флагманський позашляховик, ціна нового автомобіля може бути подібною до ціни DS 9, близько 55 000 фунтів стерлінгів.

Дизайнерське натхнення нового автомобіля походить від концепт-кара DS AERO SPORT LOUNGE, випущеного в 2020 році. Судячи з актуальних шпигунських фотографій, загальний дизайн нового автомобіля набагато стриманіший, ніж у концепт-кара. Тонкі фари виглядають більш традиційно, тому скільки від дизайну концепт-кара буде збережено в решітці радіатора та протитуманних фарах, можна буде дізнатися лише офіційно.

Що стосується потужності, то очікується, що новий автомобіль буде оснащений батареями ємністю 73 кВт-год і 98 кВт-год, 210-сильним одномоторним двигуном або 319-сильною двомоторною системою. Запас ходу, як очікується, досягне 525 км і 700 км відповідно.

Авто в наявності