Volkswagen випустить електрокар нового рівня, вартістю всього 20 000 євро

31.05.2024

Нещодавно, за даними закордонних ЗМІ, рада директорів Volkswagen Group підписала проєкт, яким передбачено випуск електромобіля нового рівня. Електромобіль побачить світ у 2027 році і вийде на ринок за ціною 20 000 євро.

Наразі офіційні особи Volkswagen більше не розкрили інформації щодо нового проєкту електромобіля нового рівня. Вони лише додають, – хоч автомобіль є продуктом бюджетної ніші, він все ще підтримує високі стандарти з точки зору технологій електрифікації, дизайну та якості.

Судячи з попередніх фотографій, новий автомобіль матиме дизайн з короткими переднім і заднім звисами, лінія даху буде відносно гладкою, щоб забезпечити відчуття простору всередині автомобіля.

Електромобіль першочергово створюється для Європи. Футуристичний хетчбек нагадує щось середнє між ID.3 та e-Up. Генеральний директор Volkswagen Group Олівер Блюм сказав: «Чимало поколінь асоціюють бренди Volkswagen Group зі своїм першим автомобілем – і з доступною мобільністю. Як група з багатьма популярними брендами, ми продовжуємо брати на себе цю соціальну відповідальність і сьогодні. Тому я дуже радий, що ми запускаємо проект, орієнтований на майбутнє. Йдеться про електричну мобільність початкового рівня від Європи для Європи”

Крім того, у 2025 році компанія Volkswagen також планує виробляти чотири моделі «Electric Urban Car Family», де випускатимуть серійний концепт-кар ID.2 ALL та інші моделі, що матимуть логотипи Skoda та Cupra, а ціна деякі з них буде менше 25 000 євро.

Генеральний директор бренду Volkswagen Томас Шефер, який сказав: “Для того, щоб електромобільність набула широкого розповсюдження, потрібні привабливі транспортні засоби, особливо в сегменті початкового рівня. Тому ми обіцяємо електромобільність для всіх”. Він додав, що “незважаючи на привабливу ціну, наші електромобілі будуть встановлювати нові стандарти в сегменті початкового рівня з точки зору технологій, дизайну, якості та клієнтського досвіду”.

Авто в наявності