Volkswagen ID.7 здобув рекордно високий бал у тестуванні ADAC

21.05.2024

Незалежні випробувачі ще ніколи не оцінювали автомобіль на “дуже добре”. Флагманська модель з повністю електричної серії ID. отримала загальну оцінку 1,5. Цей флагман також здобув найвищий бал у престижному тесті ADAC: Volkswagen ID.7 став першим автомобілем, який отримав середній бал 1,5 і, таким чином, загальну оцінку “дуже добре” в незалежному тестуванні, проведеному інженерами найбільшого європейського автомобільного клубу.

Щороку експерти “Загальнонімецького автомобільного клубу e.V.” (ADAC) тестують близько 100 автомобілів, оцінюючи їх за понад 350 критеріями у семи основних категоріях. ID.7 отримав найвищі бали в категоріях двигун/привід (1,0), безпека (1,1), навколишнє середовище/екологічний тест (1,2) та комфорт (1,5). Електромобіль також вразив у інших основних категоріях, що вплинули на загальний рейтинг: наприклад, ходові якості (2,1), кузов/багажне відділення (2,3) та інтер’єр (2,4) були оцінені на “добре”. Оскільки дві категорії – екологія/екологічні випробування та безпека – мають найбільшу вагу, загальний бал для ID.7 склав 1,5, що привело до історичної загальної оцінки “дуже добре”.

Кай Грюніц, член правління, відповідальний за технічний розвиток бренду Volkswagen, сказав: “Ми надзвичайно горді і раді цьому чудовому результату. Випробування автомобілів ADAC є дуже важливими та шанованими завдяки статусу організації як незалежного органу. Я впевнений, що цей рейтинг допоможе багатьом потенційним клієнтам обрати наш повністю електричний седан”.

Тестування проводилося на моделі Volkswagen ID.7 Pro01 з потужністю 210 кВт (286 PS). Особливе враження справила висока енергоефективність автомобіля: з витратою всього 18,1 кВт-год/100 км в комбінованому режимі згідно з ADAC Ecotest, цей електричний седан є одним з найекономічніших у своєму класі. Він отримав оцінку 0,7 за підкатегорію “Споживання/CO2” і був нагороджений повними п’ятьма зірками в Екотесті, який є важливою частиною випробувань ADAC вже понад 20 років. Єдина підкатегорія, де оцінка була ще вищою, – “Активна безпека – Системи допомоги”, де він отримав 0,6. Крім того, зі стартовою ціною 53 995 євро, ID.7 Pro дешевший за попередні моделі конкурентів з найвищими оцінками.

“Ми дуже раді бачити, що безпека, ефективність і комфорт не залежать лише від ціни,” – зазначив Діно Сільвестро, керівник відділу випробувань транспортних засобів Технологічного центру ADAC у Ландсберзі-на-Леху.

“Завдяки нашим всебічним методам тестування в сучасних лабораторіях, наш тест є одним з найповніших в ADAC, що захищає права споживачів і дозволяє порівнювати всі результати тестів незалежно від класу та ціни автомобіля”.

Авто в наявності