Відкладено масове виробництво концепт-кару Maybach 

01.03.2024

Останнім часом, як повідомляють закордонні ЗМІ, розкішний концепт-кар Mercedes-Maybach не буде масово вироблятися. Автомобіль було офіційно представлено в Пекінському автосалоні у 2018 році. Спочатку планувалося запустити масове виробництво у 2025 році лише для китайського ринку. Авто є чимось середнім між позашляховиком та седаном, офіційно класифікується як SUS (Sports Utility Sedan). Компанія не розкриває причину скасування виробництва, але існує думка, що це пов’язано із побоюваннями щодо вартості та продажу.

Хоча на той час це був концепт-кар, зовнішній вигляд якого був дуже наближеним до стилю серійного виробництва. Зокрема, решітка з великим вирізом у поєднанні з прямими вертикальними смугами у стилі водоспаду – дуже характерна стилю Maybach. Форма кузова виконана у стилі триоб’ємного позашляховика, що зустрічається дуже рідко. Габарити кузова становлять 5260/2108/1778 мм.

Що стосується інтер’єру, то центральна консоль, як і раніше, оснащена двома 12,3-дюймовими подвійними екранами, що на той момент також було найновішим характерним стилем інтер’єру Mercedes-Benz. В оздоблені салону використана велика кількість високоякісної шкіри, дерева та рожевого золота, а в поєднанні з хромованим рульовим колесом – виглядає дуже розкішно. Крім того, автомобіль має чотиримісне компонування із кавовим столиком ззаду та функцією «Освіжачи серця» на S-класі (за рахунок системи кондиціювання, навколишнього освітлення, ароматизації та масажу сидінь – функції, що дозволяють водієві та пасажирам насолоджуватися ексклюзивним комфортом водіння).

Щодо потужності – концепт-кар спочатку планувалося випускати на платформі EVA2, системою повного приводу, чотирма двигунами, здатних видавати 760 кінських сил (559 кВт). Автомобіль також оснащений батареєю ємністю 80 кВтг, а запас ходу може досягати 550 км.

Авто в наявності