Tesla анонсувала нову спортивну версію Model 3 Performance

22.04.2024

Тесла оголосила про нову версію свого електромобіля – Tesla Model 3 Performance. Ця модель має ряд покращень, серед яких адаптивна підвіска, покращений режим водіння, спортивні сидіння з вентиляцією, налаштоване шасі та підвіску, вдосконалену гальмівну систему, карбоновий декор. Заявлена потужність перевищує 500 к.с., що робить цю модель найпотужнішою серед всіх Model 3, що коли-небудь створювалися.

Деякі деталі про оновлену Model 3 Performance стали відомі завдяки витоку інформації з вихідного коду сторінки замовлення Tesla. Зазначено, що нова адаптивна підвіска з власним програмним забезпеченням пропонує покращений контроль кузова без жертвування комфортом. Режим водіння має оптимізовану трансмісію, що забезпечує швидку реакцію. Додатково, новий Track Mode V3 дозволяє користувачам налаштовувати керування та інші параметри для оптимізації водіння. Сидіння отримали покращену бічну підтримку та вентиляцію для забезпечення комфорту під час їзди. Крім того, Tesla планує випустити нову версію під назвою Model 3 Highland, що також свідчать про оновлення в каталозі запчастин.

Розбираємося детальніше:

Раніше прототипи Model 3 Performance були помічені у камуфляжі. Зважаючи на все, передній бампер у них буде оновлений. Цього місяця Tesla запросила ютуберів подивитись автомобіль на заході в Каліфорнії, проте офіційно компанія поки не представила його.

Тепер стало відомо трохи більше подробиць із вихідного коду сторінки замовлення Tesla. Ось нові відомості, підтверджені через витік:

  • Абсолютно нова адаптивна підвіска з власним програмним забезпеченням надає покращений контроль кузова, не жертвуючи повсякденною зручністю і комфортом.
  • Останнє покоління режиму водіння інтегрує управління адаптивною підвіскою з оптимізованою за продуктивністю трансмісією, забезпечуючи швидшу реакцію та задоволення від водіння.
  • Track Mode V3 пропонує абсолютно нове калібрування силового агрегату та адаптивної підвіски, щоб дати більше контролю за кермом. Ви можете налаштувати баланс керованості, систему стабілізації та рекуперативне гальмування.
  • Абсолютно новий дизайн сидінь з покращеною бічною підтримкою та валиками утримує вас на місці, а вентиляція забезпечує прохолоду.
  • Спеціальні компоненти шасі та підвіски налаштовані для забезпечення інтуїтивно зрозумілої, блискавичної реакції на дії водія.
  • Ковані диски Performance – легкі різноширокі диски забезпечують більш різку реакцію на повороти керма, покращену передбачуваність, підвищене зчеплення на виході з поворотів та оптимізовану аеродинаміку.
  • Покращена чутливість педалей та керування тепловіддачею забезпечують постійне гальмування на всіх швидкостях та у широкому діапазоні температур.
  • Легкий декор із вуглецевого волокна з вишуканим плетінням унікальний для Model 3 Performance.

У вихідному коді веб-сторінки також є така інформація: “Нові високопродуктивні силові агрегати розвивають загальну потужність понад 500 кінських сил і розганяються з 0 до 100 км/год. за секунду. Зустрічайте найпотужніший Model 3 з будь-коли створених”.

Щодо дати випуску та початку продажу, очікується, що Tesla офіційно представить нову Model 3 Performance наступного тижня.

Авто в наявності