Tata та BMW створять центри проектування в Індії з інвестиціями у €30 млрд

02.04.2024

Tata Technologies та BMW Group створюють спільне підприємство у галузі проектування та програмного забезпечення автомобілів класу люкс.

Партнерство інженерного відділу Tata Group та мюнхенської автомобільної компанії буде спрямоване на обслуговування глобальних проектів BMW. Джерела повідомляють, що центри проектування та розробки створять у Бангалорі, Пуні та Ченнаї, де буде залучено до роботи 2000 місцевих фахівців.

До завдань центрів входитиме робота в галузі розробки продуктів, штучного інтелекту, машинного навчання, моделювання та тестування, розробка послуг зв’язку та ПЗ. Інвестиції у цей спільний проект протягом двох років становитимуть близько €30 млрд.

«Здатність інтегрувати різноманітні технології до єдиної системи життєво важлива. Ті компанії, які здатні рівною мірою розробляти, комбінувати апаратне та програмне забезпечення, формуватимуть майбутнє автомобільної промисловості. Щодо цього ми явно знаходимося на прискореній смузі», — заявив раніше голова правління BMW AG Олівер Зіпсе.

Індія розглядається як привабливий напрямок з погляду вартості та масштабу, і не дивно, що такі компанії, як Mercedes-Benz, Stellantis та Renault-Nissan створюють у країні ключові науково-дослідні центри, що відповідають глобальним потребам.

Наприклад, науково-дослідний центр Mercedes-Benz India (MBRDI), глобальний конкурент BMW Group, розташований у Бангалорі, є найбільшим науково-дослідним центром Daimler Group за межами Німеччини. У цьому високотехнологічному центрі працює понад 11 000 інженерів, які допомагають прискорити розробку продуктів, моделюючи реальні сценарії у віртуальному світі.

Авто в наявності