Схожий на ревучого тигра – офіційно представлено новий Kia EV6

14.05.2024

14 травня в Південній Кореї відбулася презентація нового Kia EV6, який отримав оновлений зовнішній вигляд, салон та акумулятор. Автомобіль вийде на закордонні ринки протягом року.

Що стосується зовнішнього вигляду – передня частина електромобіля зазнала значних оновлень, зокрема, оновлена форма фари надає їй нові енергетичні властивості. Це також останній стиль електрифікованого дизайну Kia. Крім того, дизайн решітки також був оновлений та повернулася класична форма ревучого тигра, але дещо сплощена. Звичайно, триступінчастий повітрозабірник також належним чином підсилює спортивне відчуття цього електрокару.

Оглядаючи кузов збоку – авто має приховані дверні ручки та нову форму ободів (доступні варіанти 19 і 20 дюймів), демонструючи футуристичний вигляд. Що стосується задньої частини, загальне регулювання менше, регулюється лише задній бампер, що робить кузов більш плоским. У той же час він все ще використовує набір задніх ліхтарів наскрізного типу, який є в поточній моделі. Великий спойлер у верхній частині заднього вікна та задній дифузор створюють сильну спортивну атмосферу.

Інтер’єр Kia EV6 в основному повторює стиль дизайну поточної моделі, лише змінивши форму краю центрального екрана керування та розмір і положення фірмового лого на багатофункціональному кермі з двома спицями. Що стосується конфігурації, автомобіль має Apple CarPlay і Android Auto, розпізнавання відбитків пальців, безключовий запуск, потокове медіа дзеркало заднього виду, оновлений HUD, навігаційну систему доповненої реальності тощо.

З точки зору потужності, новий автомобіль буде забезпечувати потужність одного або двох двигунів для споживачів на вибір. Задній єдиний двигун має максимальну потужність 168 кіловат і максимальний крутний момент 350 Нм; версія з двомоторним повним приводом має загальну потужність 239 кіловат і максимальний крутний момент 350 Нм. 605 Н·м. Що стосується акумуляторної батареї, її замінено на 84 кВт-год, що покращує її загальний діапазон. Одномоторна версія має запас ходу 494 кілометри. У той же час автомобіль також підтримує зарядку постійним струмом потужністю 350 кВт, яка може заряджати 10-80% за 18 хвилин.

Авто в наявності