Шоу-кар розпочато – відкрито перший флагманський автосалон Xiaomi

25.03.2024

25 березня відбулося офіційне відкриття флагманського салону Xiaomi Auto Store в Пекін – це великий виставковий зал, який поєднує оригінальні продукти та автомобілі Xiaomi. В салоні представлено 5 виставкових автомобілів у раніше анонсованих кольорах – Gulf Blue, Elegant Gray і Olive Green. Є дві версії Max (Gulf Blue) і три стандартні версії.

Однак наразі виставковий автомобіль відкритий лише для екстер’єру, відвідувачі можуть лише ознайомитися з інтер’єром або провести тест-драйв після його запуску.

У салоні також є вітрини для автозапчастин, де будуть представлені деякі компоненти розширення Xiaomi SU7, такі як зовнішні компоненти для центрального екрана керування, тримачі для мобільних телефонів, розширені екрани тощо. Співробітники салону не розголошують деталей.

SU7 має розміри 4997/1963/1455 мм, колісна база 3000 мм. Варіант AWD може похвалитися потужністю 495 кВт і крутним моментом 838 Нм, що дозволяє швидко розганятися з 0 до 100 км/год всього за 2,78 секунди і досягати максимальної швидкості 265 км/год. Xiaomi стверджує, що SU7 має найменший коефіцієнт опору серед серійних автомобілів, який становить лише 0,195 Cd.

Стосовно інформації про бронювання, менеджмент салону повідомляє, що канал бронювання ще не відкритий і бронювання наосліп не підтримується. Вся детальна інформація, така як ціни на моделі, додаткові конфігурації та колірні конфігурації, не буде оголошена до прес-конференції Xiaomi 28 березня. Продажі в салоні будуть професійно розділені відповідно до продажів продуктів 3C і продажів автомобілів Xiaomi.

Авто в наявності