Презентовано новий Zhiji L6, що буде офіційно випущений у травні цього року.

29.02.2024

Цього року у Женевському автосалоні було офіційно представлено брендом Zhiji четверту модель – Zhiji L6. Новий автомобіль раніше вже пройшов подачу заявки в Міністерство промисловості та інформаційних технологій і позиціонується як чисто електричний седан середнього розміру. Згідно з попередніми повідомленнями, автомобіль може бути офіційно представлений в травні.

Zhiji L6 має модний дизайн, а загальна форма як і раніше відповідає сімейному стилю. Передня грань закрита, фари різкі. При цьому С-подібний повітропровідний канал і вузькосмуговий трапецієподібний повітрозабірник надають цьому автомобілю вельми спортивний вигляд. Новий автомобіль має форму купе зі злегка піднятими колісними лініями спереду і ззаду. Що стосується габаритів кузова, то довжина, ширина і висота нового автомобіля становлять 4931/1960/1474 мм відповідно, а колісна база – 2950 мм. Задня частина нового авто виглядає доволі сексуально. Перевернутий дизайн «качиного хвоста» демонструє динамічний стиль в поєднанні із привабливими задніми фарами. 

Розглядаючи виставковий зразок і прикладні креслення, автомобіль буде представлено з чотирма варіантами ободів і, як і раніше, буде мати такі конфігурації, як рульове колесо половинної ширини. У той же час дах топової версії також буде оснащений лідаром.


По інтер’єру нова машина практично ідеально повторює виконання Zhiji LS6. LCD-прилад, центральний екран управління і пасажирський екран утворюють наскрізну конструкцію. Вбудований екран, панель бездротової зарядки і навіть підстаканник внизу дуже схожі на Zhiji LS6. Видно, що тестовий автомобіль має в основному світлий дизайн інтер’єру, а дверні панелі, схоже, оснащені декоративними елементами, схожими на дерево.

Що стосується потужності, новий автомобіль матиме одномоторну та двомоторну версії. Версія з одним двигуном має максимальну потужність 216 кВт, а версія з двома двигунами – 200 кВт та 379 кВт відповідно. Новий автомобіль розганятиметься до 100 км/год за 3 секунди. Новий автомобіль буде оснащений акумуляторами ємністю 90 кВтг і 100 кВтг із запасом ходу 700/720/750/770 км відповідно. Автомобілі будуть вперше оснащені твердотілими акумуляторами. Водночас, запас ходу на електротязі CLTC перевищить 1000 кілометрів.

◆ Додаткова інформація про Zhiji L6

Судячи з попередніх повідомлень Чжиджі Лю Тао на Weibo, ходові якості L6 також стануть основною перевагою у майбутньому. Є повідомлення, що L6 може бути оснащений саморегулюючою підвіскою, що демпфірує, рульовим управлінням задніми колесами і рульовим управлінням на місці, розворот та інші функції. А нещодавно Чжиджі отримав тестовий номерний знак для автономного водіння рівня L3 у Шанхаї. 

◆Додаткова інформація про бренд Zhiji

Лю Тао, спів генеральний директор Zhiji Auto, повідомив, що за останні три роки бренд Zhiji випустив три автомобілі поспіль, а загальний обсяг продажів бренду Zhiji в 2023 році складе 38 253 одиниці. В автосалоні в Гуанчжоу в 2023 році компанія SAIC Group заявила, що використовуватиме засоби, технології та ресурси для всього бренду Zhiji, сподіваючись вивести Zhiji на передній план інтелектуальних інновацій. З запуском Zhiji LS6 загальний обсяг продажів бренду Zhiji досяг позитивного щомісячного зростання протягом п’яти місяців поспіль.

Що стосується розвідки, Чжиджі досяг поетапних результатів у 2023 році, і цей рік також ознаменує новий рік урожаю розвідки. Наприклад, в галузі розумного водіння першу партію ліцензій на складання іспиту з автономного водіння L3 буде отримано в 2023 році; естакада NOA IM AD буде відкрита по всій країні у грудні 2023 року та охопить ділянки автомагістралей у 333 містах по всій країні. Пробіг високошвидкісного надземного шляху NOA IM AD перевищив 406 000 кілометрів, що забезпечує прямий доступ по всій країні.
З погляду інтелектуальних можливостей, IMOS, встановлений на моделях під брендом Zhiji, базується на ОС Linux та Alibaba. Протягом 2023 року він зазнав 13 ітерацій, включаючи більш як 8 великих ітерацій повної версії автомобіля.

В даний час конкуренція на внутрішньому ринку нової енергетики досягла запеклої стадії. BYD почав цінову війну на початку нового року, і три продукти, які в даний час випускає Zhiji в країні, мають хорошу репутацію, як з точки зору дизайну та інтелектуальних технологій. Топ-3 моделі Zhiji Auto також ілюструють його широкі можливості. Дебют L6 також продовжить збагачувати лінійку продуктів. У той же час компанія продовжить прагнути до досконалості в області автомобільних продуктів і знову запустить ряд нових технологій, особливо установку твердотільних акумуляторів, які забезпечать гарний час автономної роботи. Авто також буде представлено в квітні  у Пекінському автосалоні. 

Авто в наявності