Представлено новий Avatr 07 від Changan, Huawei і CATL

13.05.2024

Кросовер Avatr 07 EREV від Changan, CATL і Huawei був офіційно представлений у Китаї як прямий конкурент Tesla Model Y. Раніше він був відомий під кодовою назвою Avatr 15. Позашляховик вийде на ринок цього року в ціновому діапазоні 34 600 – 48 400 доларів США. Пізніше він також буде доступний у повністю електричному варіанті.

Avatr є спільним підприємством Changan і CATL. У цій колаборації автовиробник володіє 40%, а найбільший у світі виробник акумуляторів — понад 17%. Решта належить місцевим інвестиційним фондам. Huawei також є частиною проекту Avatr, але не є акціонером. Натомість Huawei діє як ключовий постачальник запчастин. Варто зазначити, що Avatr спочатку був запущений у 2018 році як спільний проект Changan і Nio. Але пізніше Ніо віддалився від співпраці.

Модельний ряд Avatr наразі складається з двох повністю електричних моделей: 11 SUV і хетчбеку 12. Однак цей бренд переходить в сегмент EREV, щоб збільшити обсяг продажів. А кросовер Аватр 07 стане першим розширювачем запасу ходу марки.

Кросовер Avatr 07 відповідає мові дизайну Avatr 2.0. Його передня частина відповідає хетчбеку Avatr 12 завдяки двошаровим світлодіодним ходовим вогням і фарам, вбудованим у передній бампер. У Avatr 07 також є активна решітка з написом Avatr. Цей позашляховик також має датчик LiDAR у верхній частині даху. Раніше повідомлялося, що Huawei постачає LiDAR для Avatr.

На Avatr 07 встановлені колеса 265/45 R21 з аеродинамічними ковпаками. Він також використовує висувні дверні ручки, сіру окантовку в нижній частині кузова та камери заднього виду замість традиційних дзеркал. Ззаду Avatr 07 має два тонких задні ліхтарі та досить скромний задній спойлер.

Розміри Avatr 07 складають 4825/1980/1620 мм при колісній базі 2940 мм. Це найменший автомобіль у лінійці Avatr. Однак він все одно більший за Model Y. Якщо бути точним, він на 75 мм довший, на 59 мм ширший і на 4 мм нижчий. Всередині Avatr 07 має п’ять місць. Його інтер’єр потрапив на шпигунські знімки і залишається в одній лінії з хетчбеком Avatr 12. Avatr 07 буде доступний як у варіантах EREV, так і у EV. Він вийде на ринок у третьому кварталі цього року.

Авто в наявності