Porsche Panamera EV та Taycan – боротьба за першість

07.03.2024

Існує думка, що ера електрифікації може викликати суперечність сімейства Porsche Panamera EV та Porsche Taycan. Однак нещодавно компанія Porsche дала цьому пояснення – вони вірять в їх спільне співіснування.

«У майбутньому Taycan більше акцентуватиме увагу на спортивних атрибутах»

По-перше, офіційні особи Porsche заявили, що сімейство Taycan існуватиме ще довго в майбутньому, як і багато інших класичних автомобілів Porsche в еру паливних автомобілів. Навіть якщо Porsche Panamera також буде електрифіковано в майбутньому, існують відмінності в позиціонуванні двох авто. У майбутньому сім’я Taycan продовжуватиме наголошувати на «інноваціях» і демонструватиме розуміння Porsche щодо суто електричних спортивних автомобілів; тоді як Porsche Panamera буде орієнтована на розкіш. «Обидва мають відповідні позиції на ринку».

Говорячи про майбутнє сімейства Taycan, Porsche повідомила, що випуск нового покоління моделей очікується у 2028 році, а це означає, що сьогоднішні моделі Taycan першого покоління існуватимуть на ринку протягом восьми років.

Наразі офіційний представник не дав жодних натяків щодо дизайну моделі Taycan нового покоління, але ми розуміємо, що головним пріоритетом Porsche є технологічний прорив, а не внесення величезних змін у стилі. Крім того, офіційні особи також заявили, що Taycan не буде створюватися на основі архітектури PPE в майбутньому, оскільки Porsche вважає, що архітектура PPE більше підходить для моделей SUV, а не для електричних спортивних автомобілів.

Авто в наявності