Перший позашляховик Xiaomi помічений на дорогах Китаю і чому він так схожий на Ferrari Purosangue

24.06.2024

У мережу потрапила серія шпигунських знімків першого позашляховика Xiaomi, що проходить дорожні випробування у Китаї. Це продовження успішного Xiaomi SU7, який було продано 8646 одиниць за травень. Очікується, що новий автомобіль під кодовою назвою MX11 буде офіційно представлений у 2025 році.

Зображення показують, що попри те, що новий автомобіль сильно замаскований, йому характерна відмінна мова дизайну Xiaomi SU7. Подовжена передня частина має елегантний дизайн та фари, що нагадують седан Xiaomi. Як і в Xiaomi SU7, на даху авто встановлений лідар у вигляді гальки. Його обтічна лінія даху тягнеться до задньої частини, вказуючи на те, що це позашляховик купе, і приділяючи детальну увагу бічним дзеркалам заднього виду, бічним камерам, жовтим гальмівним супортам, п’ятиспицевим колесам і відкритим заднім ліхтарям повторюють елементи дизайну автомобіля. Xiaomi SU7 демонструє послідовність дизайну бренду.

Раніше генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь наголошував, що перший автомобіль Xiaomi буде «автомобілем мрії» для широких мас, який представить Xiaomi SU7 з дизайнерською мовою, натхненною Porsche і McLaren. Так само, хоча MX11 зі шпигунських знімків зберігає елементи дизайну, які відповідають Xiaomi SU7, боковий профіль автомобіля нагадує пропорції Ferrari Purosangue. Можливо, це ще один «автомобіль мрії». Ми можемо розглядати це як розширення бізнес-філософії смартфонів Xiaomi щодо створення «вбивці флагманів», де продукт забезпечує 80% функцій свого конкурента, але коштує лише 30% оригіналу.

SU7 має платформу 800 В, двигуни зі швидкістю 21 000 об/хв та можливість підключення до кількох пристроїв. Нічого іншого від MX11 не слід очікувати. Головною перевагою нової моделі є збільшений внутрішній простір, особливо у багажнику.

Детальної інформації про Xiaomi MX11 поки що мало. Проте було кілька витоків щодо третьої моделі автомобіля Xiaomi. Очікується, що в цьому майбутньому автомобілі використовуватимуться недорогі акумулятори від Sunwoda. Його випуск запланований на 2026 рік, а його вартість оцінюється приблизно в 21 000 доларів США.

Xiaomi – один з найбільш швидко зростаючих новачків, що приєдналися до гонки електромобілів у Китаї. 13 червня, всього за два з половиною місяці після запуску моделі 28 березня, компанія поставила свій 20-тисячний SU7. Компанія планує поставити 120 000 одиниць SU7 у 2024 році.

Авто в наявності