Опубліковано перші шпигунські фотографії нового Audi e-tron GT

21.02.2024

Audi e-tron GT позиціонується як чисто електричний спортивний автомобіль GT, заснований на платформі електрифікації J1 від Volkswagen Group, яка є такою ж, як і у моделі Porsche Taycan. Очікується, що новий автомобіль матиме зміни в деталях зовнішнього вигляду, а версія RS буде більш радикальною. Очікується, що обидві моделі будуть офіційно представлені у 2025 році.

З точки зору зовнішнього вигляду, новий Audi e-tron GT в основному продовжує поточну форму, з передньою частиною, окресленою гострими полігональними лініями. Передній фартух забезпечує великий повітрозабірник для кращої аеродинаміки та ефективності розсіювання тепла для автомобіля. Оскільки в даний час це тестовий автомобіль, зміни в головних фарах не відбулися. Очікується, що новий автомобіль з часом отримає новий та оновлений стиль фар. Новий Audi RS e-tron GT має більш радикальний і збільшений зовнішній вигляд, з гострішим переднім повітрозабірником і більшою зоною впливу вітру.

З боку кузова в стилістиці двох нових автомобілів не так вже й багато змін. Очікується, що комплектації зовнішнього вигляду в бокових спідницях будуть відрізнятися. Крім того, ключовим моментом для розрізнення двох автомобілів мають стати колісні диски та гальмівні супорти. Очікується, що новий Audi RS e-tron GT отримає більші та спортивніші колісні диски, а в стандартну комплектацію увійдуть спортивні супорти Audi RS. У задній частині автомобіля знакові наскрізні задні ліхтарі та широкі задні крила створюють повний візуальний ефект. Крім того, новий Audi RS e-tron GT оснащений невеликим спойлером і дифузором, який оточує нижню частину, надаючи йому сильний загальний візуальний ефект.

Що стосується потужності, то наразі немає жодної інформації про новий автомобіль. Поточний Audi e-tron GT оснащений двигуном з двома приводами з максимальною вихідною потужністю 350 кВт, максимальним обертовим моментом 630 Н-м і прискоренням 0-100 км/год за 4,1 секунди; версія RS e-tron GT має максимальну вихідну потужність 440 кВт і максимальний обертовий момент 830 Н-м, прискорення 0-100 км/год за 3,3 секунди. Що стосується автономності, Audi e-tron GT оснащений акумуляторною батареєю ємністю 93 кВт-год, а його запас ходу перевищує 488 км в умовах WLTP.

Авто в наявності