Опубліковано офіційні зображення салону Geely Galaxy Starship

19.06.2024

19 червня компанія Geely опублікувала офіційні зображення салону свого флагманського повнорозмірного позашляховика Galaxy Starship. За словами Geely, філософія дизайну кабіни полягає в тому, щоб перенести світ у свій дім.

Раніше прототип Geely Galaxy Starship дебютував на Пекінському автосалоні 2024 року. Автомобіль базується на новій платформі Geely GEA (Geely Electric Architecture), яка підтримує силові агрегати BEV, EREV і PHEV, і буде працювати від інтелектуальної системи електроприводу 11-в-1.

Помітні елементи дизайну включають контрастні кольорові диски з трьома спицями, чисту закриту передню частину, приховані дверні ручки та задні двері, які відкриваються вбік і вгору. Повідомлялося, що Geely Galaxy Starship буде оснащений новітніми технологіями бренду, такими як Galaxy AI Digital Elf і AI Digital Chassis. Цифрове шасі зі штучним інтелектом об’єднує контролер домену, систему рульового керування, приводи від коліс, інтелектуальне водіння та великі моделі зі штучним інтелектом.

На перший погляд інтер’єр виглядає високотехнологічним і вкритий тканиною, текстурою дерева та хромованими матеріалами.

Центральна консоль має великий трапецієподібний екран на додаток до центрального екрана, розташованого в центрі панелі приладів. Таке розташування екрану, ймовірно, використовуватиметься на моделях масового виробництва. Вихід кондиціонера прихований. Водночас двоспицеве ​​кермо оснащене сенсорними кнопками та круглим рівнеміром.

Крім того, інтер’єр пропонує 3-рядне 5-місне розташування з великою кількістю сенсорних панелей на дверях для керування відкриванням і закриванням дверей, а також іншими розважальними функціями.

Другий ряд є окремим місцем, а третій ряд виглядає як диван, утворюючи приватний простір для відпочинку. Сидіння як першого, так і другого ряду можуть обертатися. Крім того, за словами Geely, сидіннями можна керувати за допомогою голосових команд, реалізованих через великі моделі штучного інтелекту, щоб виконувати такі функції, як поворот, пересування та лежання.

Авто в наявності