Опубліковані офіційні зображення нового концептуального автомобіля Chrysler HALCYON

14.02.2024

13 лютого новий концепт-кар Chrysler HALCYON офіційно випустив фото. Згідно з попередніми повідомленнями, першою електричною моделлю Chrysler, випущеною в 2025 році, стане “сімейний автомобіль, що відповідає стилю життя”.

Видно, що новий автомобіль являє собою чотири дверний електричний седан з кузовом типу фастбек. Як модель, заснована на архітектурі STLA, він матиме дуже високий рівень інтелекту.

З точки зору дизайну, як і більшість концепт-карів, новий автомобіль має дуже простий дизайн, і ми майже не бачимо жодних декоративних елементів на передній частині автомобіля. Крім того, площа переднього лобового скла нового автомобіля досить перебільшена. Такий дизайнерський прийом є відносно поширеним у концепт-карах.

Збоку новий автомобіль має профіль кузова, схожий на спортивний автомобіль, а задні двері досить маленькі. У той же час новий автомобіль приймає традиційний дизайн подвійної талії, який може створити візуальний ефект нальоту. У порівнянні з передньою частиною автомобіля, бічна частина нового автомобіля не виглядає надто перебільшеною. Крім того, ми також бачимо, що збоку нового автомобіля інтегрована конструкція, схожа на повітропровід, яка, як очікується, оптимізує аеродинамічні характеристики транспортного засобу.

У задній частині автомобіля новий автомобіль також має дуже простий дизайн. За винятком наскрізної групи задніх ліхтарів, ми навряд чи знайдемо інші елементи дизайну. Ми також бачимо, що задня частина нового автомобіля, схоже, оснащена сегментованим «дифузором». Як ви думаєте, на яку модель схожа задня частина цього концепт-кара?

Салон нового автомобілю також має дуже футуристичний дизайн і дворядну чотиримісну компоновку. Форма сидінь явно відрізняється від загальноприйнятого стилю. У той же час, коли потрібен додатковий простір, задні сидіння також підтримують функцію складання.

Крім того, в центральну консоль нового автомобіля інтегрований відносно перебільшений центральний екран управління, а форма керма також дуже науково-фантастична. Крім того, завдяки підтримці STLA SmartCockpit та STLA AutoDrive, новий автомобіль матиме не лише потужні можливості інтелектуальної взаємодії, але й можливості автономного водіння рівня L4. У режимі «Chill Mode» користувачі можуть навіть насолоджуватися більш комфортним водінням в автономному режимі.

Крім того, як продукт архітектури 800V, в новий автомобіль також буде інтегрований літій-сірчаний акумулятор, який може поповнювати енергію зі швидкістю 64 кілометри на хвилину в режимі швидкої зарядки. Варто зазначити, що новий автомобіль також матиме функцію індуктивної зарядки. Ця проривна технологія зарядки наразі розробляється в Детройті.

Авто в наявності