Очікуємо на реліз BYD Yuan UP вже 5 березня

27.02.2024

Новий невеликий позашляховик BYD Yuan UP буде офіційно представлений 5 березня та надійде у продаж протягом березня. Він буде оснащений синхронним приводним двигуном із постійними магнітами максимальною потужністю 130 кіловат. В майбутньому  автомобіль буде випущено у трьох комплектаціях, всі з яких є одномоторними версіями. Очікується, що запас ходу становитиме понад 400 кілометрів, тому підійде для поїздок містом.

Його загальна форма має риси опуклого квадрату, має естетичний стиль династії з драконячим обличчям. Зокрема, автомобіль має зовсім новий дизайн: до закритих передніх грат додана чорна декоративна панель, логотип Yuan, виконаний дрібним шрифтом з печаткою в центрі, і вузькі довгі групи вогнів з обох боків, що надають помітного сенсу. ієрархії. При цьому його передній бампер має унікальну форму і дуже впізнаваний.

Якщо дивитися з боку на кузов, в автомобілі використовуються приховані дверні ручки, а до нижньої кромки додані чорні оздоблювальні панелі та хромовані елементи, щоб додати відчуття бездоріжжя. Що стосується розмірів кузова, то його довжина, ширина та висота становлять 4310/1830/1675 мм відповідно, а колісна база – 2620 мм. Він позиціонується як невеликий позашляховик.

BYD Yuan UP має наповнений закруглений задній профіль, а горизонтальні наскрізні задні фари доповнюють крутий стиль автомобіля. Автомобіль виконаний у свіжій світло-зеленій кольоровій гамі.

Що стосується інтер’єру, то новий автомобіль виконаний у двоколірній гамі – чорний та беж, а панорамний дах робить внутрішній простір більш просторим і світлим. Зокрема, його інтер’єр, як і раніше, має сильний сімейний дизайн BYD. Поєднання великого центрального екрана керування діагоналлю 12,8 дюйма та РК-приладу діагоналлю 8,8 дюйма значно підвищує технологічність автомобіля. Крім того, в новому автомобілі збережено певну кількість фізичних кнопок біля багатофункціонального керма та важеля коробки.

Переднє крісло водія нового автомобіля підтримує електрорегулювання. Заднє сидіння має гарні просторові характеристики, а підлога дуже рівна. Крім того, новий автомобіль отримає USB-порти та невеликі отвори для зберігання речей ззаду. Простір багажника BYD Yuan UP демонструючи практичний простір. Очікується, що задні сидіння підтримуватимуть співвідношення до складання 4/6.

Авто є першим невеликим позашляховиком BYD, що оснащений електронною платформою 3.0, має певні розробки енергоспоживання та безпеки. Щодо потужності, в автомобілі використовується синхронний двигун з постійним магнітом моделі TZ200XSW з максимальною потужністю 130 кіловат. 

Авто в наявності