Новий Hongqi EH7 із запасом ходу до 800 км буде випущений вже цього року

01.03.2024

1 березня FAW Hongqi офіційно представили новий седан Hongqi EH7. Цей автомобіль є першим автомобілем нової енергії, що побудований на платформі FMEs від компанії Hongqi. Варто зазначити, що в майбутньому автомобіль може бути у версіях із змінною батареєю та швидкою зарядкою на великі відстані до 800 км. Випуск нового автомобіля буде здійснений цього року.

Розглядаючи дизайн, можна побачити, що передня частина автомобіля виконана в оновленому сімейному стилі. Передні фари мають семигранну форму. Очікується, що світлові групи будуть багатофункціональними. Нижні грати на бампері нагадують посмішку, а дизайн центральної осі виражає стилістику бренду.

Розміри кузова довжина 4980 мм, ширина 1915 мм, висота 1490 мм, а колісна база становить 3000 мм. Весь кузов має об’ємний простір із короткими переднім і заднім звисами, довгою колісною базою та великим нахилом заднього вікна, що дещо схоже на стиль купе. У передню стійку вбудована камера для розпізнавання обличчя. Найбільше, що вражає в задній частині автомобіля – це її «променисті» задні ліхтарі, внутрішня структура яких відносно складна, мабуть, вночі має цікавий ефект освітлення.

Інтер’єру, авто: оснащене вигнутим подвійним екраном діагоналлю 6 + 15,5 дюйма, а також системою проекційного дисплея AR HUD; оснащений чіпом Snapdragon 8155. Рульове колесо є нетиповим й унікальним у своєму роді, навіть,  більше схоже на ігровий контролер. Сидіння автомобіля та салон виконані в одному дизайні – яскраві молодіжні кольори з елементами стилістики спорткарів.

Згідно з попередніми новинами, мотор нового автомобіля має максимальну потужність 202/253 кіловати і оснащений потрійною літієвою батареєю. Авто матиме версію з можливістю заміни акумулятора та версію зі швидкою зарядкою на великі відстані. Версія зі змінною батареєю матиме до 600 км запасу ходу, а версія із швидкою зарядкою дальньої дії – до 800 км. Новий автомобіль оснащений двома двигунами спереду і ззаду загальною потужністю 455 кВт, максимальним крутним моментом 756 Н·м і розгоном від 0 до 100 км/год всього за 3,9 секунди. Також автомобіль буде оснащений прецизійною автоматичною системою допомоги при керуванні HAP.

Авто в наявності