Нові фото Cupra Born VZ — сталева гармата

21.02.2024

Новий автомобіль позиціонується як повністю електричний компактний хетчбек. Це високопродуктивна версія Cupra Born. Буквений суфікс “VZ” – це іспанське скорочення від “veloz”, що означає “швидкий”. Новий автомобіль оснащений 322-сильним електродвигуном, може розганятися з місця до 100 км/год всього за 5,7 секунди, а запас ходу складає до 570 км. Продажі в Європі розпочнуться в третьому кварталі цього року.

Cupra Born можна вважати братом моделі Volkswagen ID.3. Загальний стиль зовнішнього вигляду цієї високопродуктивної версії VZ є відносно радикальним. Вона має ексклюзивний затемнений логотип у вигляді літер Cupra LOGO. Трикутні фари головного світла та зигзагоподібна світлодіодна стрічка надають новому автомобілю дуже гострого вигляду. Нижня частина передньої частини автомобіля оснащена великим повітрозабірником і має U-подібну бронзову прикрасу, яка ще більше підсилює агресивність передньої частини.

Збоку кузов нового автомобілю має затемнені дзеркала заднього виду та бічні спідниці, а також оснащений 20-дюймовими ексклюзивними колісними дисками, які ще більше підкреслюють його спортивні атрибути.

Якщо поглянути на задню частину автомобіля, то можна помітити популярні наскрізні задні ліхтарі, а також затемнені літери Cupra та логотип VZ, які є ексклюзивними для високопродуктивних моделей. Крім того, у порівнянні зі звичайною версією Cupra Born, новий автомобіль має модернізовані гальмівну систему та підвіску, які забезпечують кращу керованість.

З точки зору інтер’єру, новий автомобіль отримав спортивне кермо з плоским дном і оснащений великою рідкокристалічною панеллю приладів. Розмір центрального екрану управління збільшений на 0,9 дюйма в порівнянні зі звичайною версією, досягаючи 12,9 дюйма. Бронзове оздоблення нового автомобіля є знаковим елементом дизайну бренду Cupra. Елементи керування аудіосистемою та кондиціонером інтегровані в сенсорний слайдер під екраном. Новий автомобіль опціонально оснащується 425-ватною аудіосистемою Sennheiser з 10 динаміками, а також сидіннями спортивного стилю з логотипом Cupra LOGO, щоб ще більше підсилити атмосферу.

Що стосується потужності, то новий автомобіль оснащений 322-сильним одиночним двигуном, що на 95 кінських сил більше, ніж у нинішньої топової моделі Cupra Born, і має максимальний крутний момент 545 Н-м. Новий автомобіль має задній привід і агрегатується з одноступінчастою коробкою передач. Він розганяється від 0-100 км/год всього за 5,7 секунди, розвиває максимальну швидкість 200 км/год, має батарею ємністю 79 кВт/год і запас ходу на чистому електричному ходу 570 км.

Авто в наявності