Нова Tesla Model S – перші ескізи славнозвісного електрокару

10.06.2024

Прототип Tesla Model S вперше представили в 2009 році, але серійне виробництво розпочали лише в 2012. Хоча компанія регулярно оновлює цю модель, зараз Model S вважається дещо застарілою.

Як повідомляє Autoevolution, існує ймовірність, що седан зазнає ще одного рестайлінгу, оскільки автовиробник відклав впровадження нових моделей на невизначений термін. Тим часом дизайнер, відомий в соціальних мережах під ніком @vburlapp, опублікував у своєму Instagram рендер наступника Model S.

Його концепція значно відрізняється від поточної моделі. Єдине, що залишив автор від попередника, – це назва. Дизайнер надав автомобілю клиноподібну форму кузова з низьким силуетом та круглими колісними арками.

Електромобіль також оснащений камерами замість бічних дзеркал та світловою панеллю на всю ширину кузова. Через низький силует автомобілю, ймовірно, було б важко забезпечити комфортні умови для пасажирів заднього ряду.

Наразі немає інформації про те, що Tesla працює над новою Model S, хоча Ілон Маск неодноразово згадував про це в інтерв’ю. Проте конкуренція в сегменті преміальних електромобілів постійно зростає, тому можливо, компанія вирішить створити Model S другого покоління.

Авто в наявності