Конкурент Tesla – BYD Sea Lion 07 скоро надійде в продаж, опубліковано офіційні фото салону

24.04.2024

Компанія BYD опублікувала офіційні фотографії інтер’єру свого Sea Lion 07, позашляховика, що є достойним конкурентом Tesla Model Y. У багатьох відношеннях Sea Lion 07 — це трохи більше, ніж оновлений дизайн Song L, але розділений на серії Ocean і Dynasty. Розміри Sea Lion 07 трохи менші за Song L: 4830, 1925 і 1620 мм (д/ш/в), а колісна база становить 2930 мм.

На фотографіях інтер’єру Sea Lion 07 напрочуд розкішний, а загальна мова дизайну схожа на Qin L. Незважаючи на те, що екран приладів вбудовано в панель, Sea Lion 07 зберіг характерний для BYD плаваючий екран, що обертається, встановлений у центрі приладової панелі. Є чотириспицеве кермо, яке містить досить багато кнопок. На центральній консолі розташований кришталевий важіль коробки передач, який також оточений кількома кнопками.

У BYD Sea Lion 07 не тільки шкіряні перфоровані сидіння, але й обшивка дверних панелей, керма та інших контактних точок. Сидіння отримали функції підігріву, вентиляції та масажу. Також є звукова система Dynaudio.

У покупців буде вибір між задньопривідним і повнопривідним варіантами. Автомобілі з нижчою специфікацією використовують двигун з максимальною потужністю 170 кВт, який забезпечує максимальну швидкість 210 км/год. Більш потужний двигун приводить в дію версії з вищими характеристиками, що забезпечує максимальну швидкість 225 км/год завдяки піковій потужності двигуна 230 кВт. Ймовірно, лише одна модель у лінійці матиме 4WD, і ця версія має двигун потужністю 160 кВт до передньої осі, щоб доповнити двигун потужністю 230 кВт, максимальна швидкість залишається на рівні 225 км/год, але прискорення для цієї версії, ймовірно, буде менше 4 секунд.

Хоча новин про ємність батареї поки немає, Sea Lion 07, звичайно, використовуватиме блейд-батарею BYD. Він також виграє від інтеграції CTB батарей. Автомобіль оснащений передньою підвіскою на подвійних важелях і задньою п’ятиважільною підвіскою, а також інтелектуальною системою контролю амортизації DiSus-C. Крім того, Sea Lion 07 також має оснащуватися системою інтелектуального водіння BYD «Eye of the Gods».

Авто в наявності