JiFox Alpha S5 – офіційні фото електричної авто новинки

05.03.2024

Нещодавно компанія JiFox опублікувала офіційне фото JiFox Alpha S5. Судячи з оприлюдненої інформації, наданої Міністерством промисловості та інформаційних технологій, новий автомобіль буде оснащений одним мотором, потужністю 252 кінських сили і літій-залізо-фосфатною батареєю. Із зовнішнього вигляду новий автомобіль має нову форму фар і вбудовані кілька комплектів світлодіодних денних ходових вогнів у формі бумеранга. Нижня окантовка виконана в чорному спортивному стилі та з’єднана з канавками повітропроводу з обох сторін, щоб утворити “усміхнене обличчя”. Автомобіль також оснащений великими двоколірними дисками, чорні колеса є опціональними, а от лимонно-жовті гальмівні супорти дуже привертають увагу.

Новий автомобіль має відносно простий дизайн і оснащений популярними наскрізними задніми ліхтарями. Загнутий догори дизайн «качиного хвоста» та почорніла задня частина ще більше посилюють спортивне відчуття. Що стосується розмірів кузова, то довжина, ширина і висота нового автомобіля становлять 4820/1930/1480 мм відповідно, а колісна база становить 2900 мм.

У новому автомобілі використовується плаваючий центральний екран керування, який чимось схожий на Koala. У зоні під екраном може сенсорна панель, а також бездротова зарядка для телефонів. Кермо має двоспицевий дизайн, спереду розташований проекційний дисплей HUD. Крім того, видно, що новий автомобіль буде оснащений електронними дверними ручками.

Що стосується потужності – судячи з попередньої декларації Міністерства промисловості та інформаційних технологій, новий автомобіль має виключно електричний привід, оснащений одним двигуном з максимальною потужністю 252 кінські сили та літій-залізо-фосфатним акумулятором. Однак, згідно з офіційним позиціонуванням «високопродуктивного електричного седана», у майбутньому також може бути запущена повнопривідна версія з двома двигунами.

Авто в наявності