JAC і Volkswagen спільно збільшують інвестиції у Volkswagen Anhui на 900 мільйонів доларів

13.03.2024

Нещодавно компанія Jianghuai Automobile оголосила, що JAC і Volkswagen China планують збільшити свої інвестиції у Volkswagen Anhui на 900 мільйонів доларів на основі співвідношення «акція за акцію», співвідношення акцій JAC Automobile і Volkswagen China залишаться незмінними на рівні 25% і 75%.

У грудні 2023 року компанія Volkswagen (Anhui) Co., Ltd. офіційно розпочала виробництво Cupra Tavascan, повністю електричної моделі для експорту на європейський ринок. Нещодавно в останньому каталозі Міністерства праці та заробітної плати була офіційно включена ще одна модель марки Volkswagen для китайського ринку. Цей автомобіль отримає назву Volkswagen ID.UNYX. Його зовнішній вигляд має дизайн, подібний до Tavascan, і це також перша модель Volkswagen, яка має золотий ярлик.

Повідомляється, що розміри кузова автомобіля становлять 4663/1860/1610 мм, а колісна база – 2766 мм. Що стосується потужності, автомобіль буде оснащений силовою системою, що складається з переднього та заднього подвійних двигунів, причому максимальна потужність переднього та заднього двигунів становитиме 80 кВт та 170 кВт. Щодо батареї – автомобіль оснащений потрійним літієвим акумулятором виробництва CATL.

Авто в наявності