Huawei EV Stelato S9 із запасом ходу 800 км і розширеною системою допомоги водієві 3.0 відкриває попередній продаж

03.06.2024

Stelato S9 стартував у попередньому продажі на церемонії в Пекіні. Великий седан спільного виробництва Huawei та BAIC доступний для попередніх замовлень за ціною від 57 250 – 75 950 доларів США. Офіційні продажі автомобіля почнуться в серпні.

Автомобіль розроблений так, аби конкурувати з німецькими авто преміум-класу, такими як Audi A8 і Mercedes-Benz S-класу, але він повністю електричний. Автомобіль побудований на платформі Turing і використовує систему шасі Turing. Крім того, S9 стане першим автомобілем, який використовуватиме інтелектуальну систему водіння Huawei Qiankun ADS 3.0 і систему HarmonyOS.

Разом з M9 він утворює «подвійний флагман 9 серії» і націлений на ринок розкоші. Ю Чендун, голова підрозділу Huawei Car Business Unit, стверджує, що корисний простір в салоні становить аж 3460 мм. S9 використовує дизайн Inside-Out, який поєднує внутрішню та зовнішню частину, допомагаючи збільшити простір салону. На зображеннях показано великий відкидний підлокітник для заднього сидіння, що перетворює S9 на чотиримісний автомобіль. На зображенні видно кнопки сидіння, вбудовані в дверні панелі. Двері з відкидним підлокітником, швидше за все, призначені для бортового холодильника, а для задніх пасажирів, швидше за все, є розважальні екрани. Розміри автомобіля складають 5160, 1987 і 1486 мм (д/ш/в), а колісна база становить 3050 мм.

Ю стверджує, що новий автомобіль має найнижчий опір вітру серед розкішних седанів представницького класу, і що ця цифра буде оголошена на презентації в серпні. Тим часом ми знаємо, що S9 має потокові камери бічного огляду замість дзеркал.

Автомобіль випускається як з одним, так і з двома двигунами. У всіх на задній осі використовується електродвигун TZ210XYA03 потужністю 227 кВт виробництва Huawei Digital Power Technology Co., Ltd. Версії з подвійним двигуном додають двигун YS210XYA03 також від Huawei на передню вісь, цей двигун має потужність 158 кВт. Новин щодо ємності акумулятора поки немає, але максимальний запас ходу становить понад 800 км, імовірно, для версії з одним двигуном.

Ключовою точкою продажу автомобіля буде система Qiankun ADS 3.0 від Huawei, і вважається, що система дебютує на Stelato S9. Система перемикається з мережі BEV (вид з висоти пташиного польоту) на мережу GOD (загальне виявлення перешкод), що дозволяє їй справді розуміти перешкоди та сценарії, як людина. Stelato S9 використовує Lidar, і можливості виявлення дрібних цілей у будь-якій погоді були оновлені, і він набагато краще працює з такими предметами, як шини, попереджувальні трикутники та дорожні конуси.

Huawei розробила перший у Китаї високоточний 4D радар із довжиною хвилі міліметра, який забезпечує кращу дальність бачення (збільшення на 35%) і більшу точність (у 4 рази), а також швидшу реакцію. Це стало можливим завдяки хвилевідним антенам 4T4R і надширокій смузі для покращення як виявлення цілей, так і можливостей моделювання середовища.

Авто в наявності