Чудо-дизайн нового електрокару від Hyundai

11.06.2024

Hyundai Inster стане новим найкомпактнішим електрокросовером у модельному ряду південнокорейського бренду. Компанія Hyundai показала перші знімки свого нового компактного електрокросовера Inster. Новинка заснована на бензиновій моделі Casper.

Дизайн

Спереду Hyundai Inster будуть розташовані тонкі денні ходові вогні та круглі світлодіодні фари. Також електрокросовер отримає незвичайні чотириспицеві колісні диски.Позаду будуть розміщені незвичайні вузькі ліхтарі з піксельною графікою. Крім цього, з’явиться компактний дифузор.

Очікується, що габарити Hyundai Inster можна буде порівняти з кросовером Casper. Довжина обох моделей складатиме 3595 мм, а колісна база – 2400 мм. На вибір запропонують велику кількість яскравих кольорів кузова. Також будуть запропоновані різні варіанти зовнішньої обробки. На даху електрокросовера розмістять рейлінги та люк. Порт для заряджання акумулятора буде розміщений спереду. Також електричний кросовер позбудеться решітки радіатора.

Крім цього новинка отримає мінімалістичний інтер’єр з цифровою панеллю приладів та компактним дисплеєм інформаційно-розважальної системи. На вибір запропонують кілька варіантів внутрішнього оздоблення.

Характеристики та дата виходу

Hyundai Inster буде оснащений одним електромотором потужністю близько 110 к.с. Запас ходу становитиме близько 355 км на одному заряді. Місткість акумуляторної батареї не розкривається. Відомо, що вага електрокросовера складе трохи більше ніж 1000 кг. Електрокросовер представлять публіці наприкінці червня на Міжнародній виставці мобільності у Пусані. Початкова вартість моделі складе менше ніж 22 000 доларів. Поки що невідомо, чи з’явиться модель у Європі. Проте, у цьому регіоні може з’явитися ще один доступний електрокросовер Hyundai, який знаходиться в розробці.

Авто в наявності