Cadillac Lyriq отримає кілька приємних оновлень у березні

17.02.2024

GM призупинив продажі Chevrolet Blazer EV. Але принаймні запуск Cadillac Lyriq проходить більш гладко.

Власники Cadillac Lyriq можуть очікувати на деякі приємні оновлення своїх автомобілів у березні, повідомляє General Motors. Це невелика позитивна новина на тлі нестабільного впровадження нової електричної платформи GM.

Оновлення програмного забезпечення додає кілька поліпшень. Мабуть, найбільш помітним є те, що Super Cruise, система автоматичного водіння по шосе GM, після оновлення повинна вимагати менше втручань з боку водія. Аналогічні покращення очікують і на ручний адаптивний круїз-контроль Lyriq, який автоматично слідує за лінією руху і не відстає від трафіку – звісно, під наглядом водія.

Оновлення також включає більш зручне сенсорне управління для відкривання дверей гаража та бардачка, а також покращену роботу мобільного додатку myCadillac.   

Приємною особливістю сучасних автомобілів з програмним забезпеченням є те, що їх можна модернізувати, додаючи нові та вдосконалені функції, простіше, ніж будь-коли. Цікаво, що власникам Lyriq доведеться звернутися до дилера, щоб отримати це майбутнє оновлення. Вони не зможуть просто завантажити його через Інтернет.

Перетворення GM на автовиробника з повністю нульовим рівнем викидів останнім часом не було надто гладким. Компанія намагалася наростити виробництво електромобілів, які використовують нову технологію акумуляторів Ultium, в тому числі Lyriq. Нещодавно він призупинив продажі Chevrolet Blazer EV після повідомлень про збої в програмному забезпеченні. І вона відклала запуск деяких нових електричних моделей, посилаючись на нижчий, ніж очікувалося, споживчий попит.

Але Lyriq – це щось на кшталт світлої плями. Після повільного старту до 2023 року, GM продала 9 154 Lyriq минулого року. Це не величезна кількість, але вона з великим відривом випередила інші нові електромобілі автовиробника.

GM продала лише 482 електромобілі Blazer EV, 3 244 GMC Hummer EV та 461 пікапів Silverado EV. Варто зазначити, що електричними бестселерами GM були старіючі близнюки Bolt. Хетчбек Bolt EV і компактний позашляховик Bolt EUV це 62 045 продажів, але вони були зняті з виробництва (в їх поточній ітерації), щоб звільнити місце для електромобілів GM наступного покоління.

Авто в наявності