BYD випустила вже 7 мільйонів електрифікованих автомобілів

27.03.2024

BYD, китайський автовиробник, оголосив про досягнення виробництва 7 мільйонів електрифікованих автомобілів, підкреслюючи своє лідерство в цій галузі. Цей важливий етап в історії компанії був відзначений випуском ювілейного автомобіля, електричного кросовера Denza N7, на заводі в Цзінані.

За короткий проміжок часу BYD дійсно зробила значний прогрес у розвитку своєї лінійки електромобілів. Перший мільйон вони виробили ще у травні 2021 року, і за наступні 18 місяців випустили ще два мільйони. Потім вони додали до цього ще два мільйони за лише 9 місяців. Надалі, вони збільшили цифру з трьох до семи мільйонів всього за 7 місяців. Цей експоненційний ріст свідчить про потужний розвиток компанії.

Основними факторами, які сприяли такому швидкому зростанню, були надійний ланцюг поставок і здатність компанії масштабувати виробництво. У 2023 році BYD збільшила свої річні продажі електромобілів і гібридних автомобілів до 3,02 мільйонів одиниць.

Цільова експансія компанії на міжнародному ринку також зіграла важливу роль у досягненні цих вражаючих показників. У 2023 році продажі електрифікованих автомобілів BYD поза Китаєм зросли на 337% порівняно з попереднім роком, досягнувши 240 000 одиниць.

Сьогодні BYD представлена в 64 країнах світу, а компанія активно розвиває інвестиційні проєкти на заводах у Таїланді, Бразилії, Узбекистані та Угорщині. Також варто відзначити, що в 2024 році BYD стане офіційним партнером Чемпіонату Європи з футболу, що додатково підкреслює її вплив як глобального лідера в області електрифікації автомобільного транспорту.

Авто в наявності