BMW випустить бензинову та електричну версії BMW M3

08.03.2024

Нещодавно закордонні ЗМІ повідомили, що, незважаючи на те, що BMW переживає трансформацію електрифікації всієї лінійки авто, вона також повинна збалансувати потреби прихильників паливної потужності. Тому майбутній BMW M3 буде доступний у паливній та електричній версіях. Повідомляється, що електрична і паливна версії M3 не матимуть спільної платформи. Також є інформація, що BMW M4 буде повноцінною електричною версією.

ЗМІ повідомляють, що BMW планує використовувати 3,0-літровий шестициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом поточної серії S58 в автомобілях наступного покоління. Цей двигун має максимальну потужність 510 кінських сил і максимальний крутний момент 650 Нм. Система трансмісії буде поєднуватися з 8-ступінчастою механічною коробкою передач.

Наразі бренд BMW докладає всіх зусиль для електрифікації, річне зростання електрокарів склало понад 138%. Серед них у листопаді та грудні 2023 року продажі електричних моделей BMW перевищили 10 000 одиниць протягом двох місяців поспіль.

Однак на міжнародному ринку деякі країни наразі послаблюють заборону на паливні транспортні засоби. Наприклад, у 2035 році Європейський Союз послабив заборону на двигуни внутрішнього згоряння та схвалив використання синтетичного палива. У той же час він також враховує схвалення користувачів BMW щодо швидкої трансформації електрифікації. BMW також зобов’язаний збалансувати потреби більшої кількості користувачів, а потім врахувати синергію розвитку паливних та електричних транспортних засобів.

Авто в наявності