Big news! Вже в червні Jaguar припинить виробництво всіх паливних автомобілів

06.03.2024

Jaguar припинить виробництво всіх своїх паливних автомобілів у червні цього року (2024) і почне шлях до електро трансформації. Протягом наступних трьох років Jaguar випустить три моделі на основі нових електричних продуктів JEA (Jaguar Electric Architecture). Jaguar стане першим, хто випустить чотиримісну модель GT, яка буде представлена вже цього року та випущена в 2025 році. Повідомляється, що ця модель буде «найпотужнішим Jaguar в історії» з запасом ходу 692 кілометрів. А в 2025 і 2026 роках Jaguar принесе світу нову електричну модель.

На відміну від багатьох традиційних автомобільних компаній, які розширюють свої лінії фронту, йдуть повільно, Jaguar обрала швидший план електро трансформації. Повідомляється, що Jaguar готувався до трансформації протягом останніх трьох років. Після призупинення виробництва моделей цього року, всі паливні транспортні засоби продаватимуться й надалі, а запаси зберігатимуться на складах, щоб завершити перехід на паливо-електрику протягом наступних трьох років.

Повідомляється, що офіційні особи намагаються зробити все можливе, щоб розподілити виробничі потужності, аби забезпечити наявність достатнього запасу паливних автомобілів для запланованих поставок під час процесу трансформації. Чиновники також заявили, що є ризик зниження продажів компанії як наслідок електро трансформації. Згідно з офіційними оцінками, глобальні продажі Jaguar сягали майже 180 000 автомобілів у рік. Однак у часи електро трансформації це число може впасти приблизно до 50 000 автомобілів.

Авто в наявності