1 км в секунду – Huawei розширює межі зарядки електромобілів

28.02.2024

27 лютого компанія Huawei провела щорічну партнерську конференцію із цифрової енергетики, на якій її директори поділилися своїм баченням та амбіціями в галузі заряджання електромобілів. Під час конференції президент Huawei із цифрової енергетики Хоу Цзіньлун заявив, що всі електромобілі незабаром перейдуть на високовольтну зарядку, щоб досягти визначних швидкостей зарядки та забезпечити зручність заправки. Минулого року технологічний гігант оголосив про підвищення уваги до продажу електромобілів та партнерства з іншими технологічними гігантами, які працюють у автомобільній промисловості.

Родзинкою презентації стала мета Huawei розширити межі зарядки, а також збільшити швидкість зарядки до 1 км у секунду. Усвідомлюючи, що «це може зробити революцію в промисловості зарядки електромобілів і усунути занепокоєння власників електромобілів щодо запасу ходу». Хоу Цзіньлун прогнозує значне збільшення кількості власників електромобілів протягом наступного десятиліття, що призведе до різкого зростання попиту на зарядку. Щоб задовольнити цей попит, Huawei прагне забезпечити надшвидку швидкість заряджання. Заява: «Історично низька швидкість заряджання та обмежена інфраструктура заряджання перешкоджають широкому поширенню електромобілів».

Хоча вартість обладнання для надшвидкої зарядки викликає занепокоєння деяких операторів зарядних станцій, Huawei підкреслює, що основну увагу варто приділяти вартості кіловат-години, а не початковим капітальним витратам (CAPEX). Інвестуючи в технології безпеки акумуляторів та оптимізуючи процес заряджання, Huawei забезпечує безпечну та ефективну зарядку для власників електромобілів, ще більше підвищуючи привабливість їх зарядних станцій.

Нещодавно компанія Huawei представила свою надшвидку зарядну станцію з рідинним охолодженням, покликану задовольнити потребу у високошвидкісній зарядці. За максимальної вихідної потужності 600 кВт та максимальному струмі 600А ця зарядна станція може досягати швидкості зарядки приблизно один кілометр на секунду. Зарядна станція підтримує широкий спектр електромобілів, включаючи популярні моделі таких брендів, як Nio, Tesla, Xpeng та Li Auto, а також комерційні та вантажні автомобілі. Huawei планує «очолити розгортання понад 100 000 станцій рідинного охолодження в понад 340 містах та основних автомагістралях Китаю».

Електрична мережа має серйозні проблеми, оскільки попит на електроенергію з боку зарядних мереж продовжує зростати. Тим не менш, Huawei розглядає інтеграцію інфраструктури виробництва поновлюваної енергії, зберігання енергії та зарядки як життєздатне рішення. Ця інтеграція забезпечить двонаправлений потік енергії, що дасть змогу власникам транспортних засобів заряджати свої автомобілі та продавати надмірну енергію назад у мережу. Заявляючи, що «дана інтеграція сприяє розвитку нових бізнес-моделей та подальшому стимулюванню зростання електромобілів та мереж зарядки».

Авто в наявності